Reise til Ten Sing kurs
|
Løpsmark skole ligger litt utenfor Bodø sentrum. Det går en buss fra Bodø lufthavn via sentrum og til Løpsmark. Bussen er merket ?14 Løpsmark?. Gå av på Løpsmark (spør gjerne sjåføren). Fra busstoppet til skolen tar det ca 5 minutter å gå. Veien til skolen er merket med skilt. Bussturen tar ca 30 min. De som kommer til Bodø med tog eller buss må finne stoppet i Dronningsgate.
Kart fra Bodø lufthavn til løpsmark skole: http://kart.gulesider.no/m/ax6rx
Fredag 28 oktober går denne bussen fra flyplassen kl:
14.02, 14.32, 15.02, 15.32, 16.02, 16.32, 17.02, 18.02, 19.02.
Det tar 4 minutter fra flyplassen til sentrum. Det letteste er å gå på i Dronningens gate. Man kan enkelt printe ut kart på www.gulesider.no og dette er ønskelig.
Søndag ordner vi med buss fra skolen til sentrum og flyplassen. Den første bussen går kl 15.00. Den andre bussen går 15.30. Gi beskjed om du trenger transport tidligere.
Har du problemer med å finne fram? Ring 400 36 712 og vi skal hjelpe deg å finne veien!
|
|