Volunteers for Europe 
Ettåringsprogram
Om programmet
Hva koster det?
Søknad og opptak
 

Søknad og opptak

Opptakskriterier
Alle som vil søke må ha erfaring som leder fra KFUK-KFUM i Norge, høy toleransegrense, god fleksibilitet og være ved god helse. I tillegg må du ha kjennskap til et språk som engelsk, tysk og/eller fransk. Du må også kunne skrive under på ledererklæringen til Norges KFUK-KFUM.

Dersom din krets eller forening tar på seg jobben med å kontakte en YMCA-forening i Europa, sender du søknad til kretsen eller foreningen. Vi anbefaler søknadsskjemaet nedenfor, som blant annet brukes ved rekruttering til Ten Sing Norway. Men hør med krets/forening om de vil ha noe annet/mer i tillegg.

Søknadsfrist: Fortløpende opptak fra 1. februar 2009.
Søknaden sendes altså til kretsene. Hjemmesidene til kretsene i KFUK-KFUM og deres kontaktopplysninger finner du i nedtrekksmenyen "kretser" midt oppe på denne siden.

Del på Facebook:
Del med Google+:


Nyheter
Hele landet (arkiv)
Feir St.Hans med KFUK-KFUM!
Knattholmen leirsted er 90 år!
Østfold KFUK-KFUM søker kontormedarbeider (20-30 % stilling)
75.000 kr til Savar-ofrene
STYRAR FOR VONHEIM OPEN BARNEHAGE VOSS Eit års vikariat i 20 prosent stilling