Gutta i den blå lagune
|
For bare litt over en uke siden knipset Marte dette bildet at barske boys i den blå lagune. Vitner sier at de befant seg på Island for å teste elementene, sloss mot drager og flekse muskler. Om nevnte fabeldyr ble funnet og nedkjempet vites ikke, men seismikkstasjoner i nærheten av Reikjavik melder om uvanlig geoseisminsk aktivitet i den aktuelle tidsperioden.
Ryktene sier at gutta umiddelbart reiste videre til Sveits for å bestige alper og hogge trær, men at de nå befinner seg øst i Tyskland i en treningsleir for rivning av betongmurer, for å senere i uka delta i en Würst-spise-konkurranse mot megarektiske tyskere.
Gutta var selvfølgelig ikke tilgjengelig for kommentar, men telefonsvarerne deres hadde følgende melding:
"Vi er gutta. Det kan du sitere oss på".
|
Jackass på UTROLIG lavt nivå, Vol. III
|
Etter stor pågang fra klientellet kommer nå episode tre!
Les mer... |
Jackass på UTROLIG lavt nivå, Vol. II
|
Her er allerede episode to i vår publikumsfavoritt av en serie.
Les mer... |
Jackass på UTROLIG lavt nivå, Vol I
|
Vår nye føljetong?
Les mer... |
Nasjonalromantikken lever videre
|
TSN 08/09 har vært i England i tre uker.
På en tur i bratt engelsk natur ble draget etter hjemlige trakter så stort at vi rett og slett måtte få utløp for våre følelser gjennom den sosialistiske nasjonalromantiske sangen "Ellinors vise".
|
Første tur
|
TSN 08/09 har vært på sin første utflukt i opptredelsesøyemed.
Turen gikk til Bergen, i anledning feiringen av Ten Sings 40-årsjubileum.
På vår vei gjennom det vakre vestland ble vi selvsagt nokså nasjonalromantiske, noe som resulterte i følgende videoklipp:
|
Gutta er på nett
|
Gutta er prosentvis i stort mindretall på Ten Sing Norway.
Derfor er det viktig for oss å formidle det som skjer - fra vår synsvinkel. På disse sidene vil vi gutta oppdatere dere på saker som er viktige for oss, fordi dere fortjener det.
Koz fra Gutta
|
|